Uludağ’da bir kış klasiği

By arcanum

Uludağ’da bir kış klasiği

Uslan Otel, Yönetim Kurulu Başkanı Serhad Uslan’ın ev sahipliğinde düzenlenen tanıtım gezisi ile kış sezonuna açıldı. Basın mensuplarının ve seyahat acentelerinin yoğun ilgiyle katıldığı açılışta Serhad Uslan konuklarını bir an olsun yalnız bırakmadı.

Uslan Otel, bu kış Uludağ Ulu kardeşler Otel önündeki telesiyajı kullanarak müşterilerine hizmet verecek.

20 yıllık turizm geçmişinde, hedefleri olan 3 aşamayı bir çok turizm devinin aksine başarı ile geçiren Serhad Uslan kış turizm pastasından payın büyüğünü almayı hakketmiş.

Bölgesel havacılık konusunda çok yakın bir zaman içinde üçüncü hedeflerini aşacaklarını belirten Uslan, 2010 yılına kadar turizm hedeflerini de şöyle açıkladılar; Şu an için yatak kapasitesi 280 olan Uslan Grup, 2009 yılına 210 ilave yatak ile giriyor. Uslan Otel Koordinatörü Melek Tuğru 2010′da 2000 yatağı hedeflediklerini söyledi.

Toplam 48 Odası, 160 yatak kapasitesi ile hizmet veren otelin tüm odalarında, duş/wc, saç kurutma makinası, direkt çıkışlı telefon, minibar, merkezi ısıtma sistemi, uydu TV bulunmaktadır.

Uslan Otel’in çalışma sistemi tam pansiyon olup, 160 kişi kapasiteli ana restoranda sabah, öğlen ve akşam yemekleri açık büfe olarak servis verilmektedir.

Otel binasının giriş katında bulunan balık restoranı 40 kişi kapasiteli olup, şömine karşısında unutulmaz dakikalar geçirebileceğiniz hoş bir ortama sahiptir.

Otelin lobby barı 24 saat, balık cafe & bar ise 10:00-05:00 saatleri arasında misafirlerimize hizmet sunmaktadır. Balık Restoran ve Balık Cafe&Barda 00:00-05:00 saatleri arasında ücretli sıcak çorba servisi yapılmaktadır.

17:00-18:30 saatleri arasında ise lobby’de şömine karşısında dinlenirken ücrete dahil çay-kek ikramından faydalanabilirsiniz. Merkezi ısıtma sistemi , 24 saat sıcak su mevcuttur.

Ücretsiz sauna, resepsiyonda ücretli kasa, lobby katında çocuk klübü, farklı köşelerde plazma ekranla Digitürk – Lig TV yayınları, oyun köşesi (tavla, kağıt, okey), ücretsiz wireless kullanımı ve yine ücretsiz internet kullanımı mevcuttur. Kayak odasından kayak sporu ile ilgili her türlü ekipmanları kiralayabilir, kayak hocasından ücret karşılığı kayak dersleri alabilirsiniz.

Otelimizde konaklayan misafirlerimizin kendi kayak takımlarını emanete ücretsiz olarak bırakabilmektedirler. Cennetkaya liftleri ücretlidir.

Otelde farklı kapasitelerde (tiyatro düzeninde 30-50 kişi kapasiteli) gün ışığı alan 3 adet toplantı salonu mevcuttur. Uslan Otel aynı zamanda bir konferans otelidir. Eğitim seminerlerine, toplantılara ve konferanslara ev sahipliği yapmaktadır. Salonlarda tiyatro, sınıf, blok ve U düzeni şeklinde hazırlanabilmekte ve tüm ekipmanları ile hizmet verebilmektedir. Uslan Otel kış sporları merkezi Uludağ’da olup, Bursa’ya 35 km, İstanbul’a 260 km mesafededir.

Kaynak
http://www.abvizyonu.com/turizm/uludagda-bir-kis-klasigi.html

Bu haberle ilgili diğer linkler
http://www.turkiyeturizm.com/news_print.php?id=15775

http://www.turob.com/NewsDetail.aspx?newsId=8931

Yorum yapın